Boya, Badana

Boya ve Badana İşleri Ustası

İstanbul Anadolu Yakası
Boya ve Badana İşleri Ustası

Devrantaş Yapı & Mimarlık olarak Anadolu Yakası' nda 2000 yılından bu güne aktif olarak boya, badana işlerini yürütmekteyiz. İstanbul boya ustası, badana ustası, İstanbul boya dekorasyon, İstanbul Boyacı ustası, İstanbul Sedef Boya Ustası, İstanbul Saten Boya Ustası gibi aramalarda da bizlere ulaşabilirsiniz. Ustalarımız tamamen işinde uzun yılların bilgi birikimiyle oluşturduğumuz uzman olan boyacı ve badanacı ustalarından oluşmaktadır. Evleriniz ve işyerleriniz itina ile temiz bir şekilde boyandıktan sonra teslim edilmektedir. Dış mekan boyama, iç mekan boyama, Boya Ustası, boyacı, sedef boya, yağlı boya, su bazlı boya, İtalyan boya.

Ev veya işyerinizin duvarların, tavanın, balkonların artık boyanma vakti geldiğini düşünüyorsanız, boyanacak yerin durumuna göre yağlı boya, parlak boya, yarı mat boya, mat boya veya plastik boya ile 1. kalitede boyanmasını istiyorsanız bir telefonunuz yeterlidir.

Boya Badana konusunda kendini kanıtlamış Devrantaş Yapı & Mimarlık, Boya ve Badana piyasasına hakim, işin severek yapan boyacı ustaları ile çalışmaktadır.

Ön Görüşme

Devrantaş Yapı & Mimarlık olarak sizinle belirlenen gün ve saat te boyanacak olan mekanda buluşuyoruz. Ön keşif yaptıktan sonra kullanılacak malzemeler hakkında bilgi veriyoruz, tadilat veya alçı yapılması gereken yerleri belirliyoruz.

Zaman Belirleme

İşe ne zaman başlanacağı ve ne zaman teslim edileceği belirlenir. Dediğimiz günde gelir ve işe başlarız.

Nasıl Çalışıyoruz?

Öncelikle temiz çalışmak prensibimizdir. Müşterinin tüm eşyalarını ve perdelerini söküyoruz. Laminant parke pervazlarını maskeleme bantı (kağıt bant) ile bantlıyoruz, boyaya başlamadan önce tüm elektrik prizlerinizi, elektrik anahtarlarınızı söküp boya sonrasında zarar vermeden tekrar takıyoruz. Buna mukabil eşyalarınızı hışır örtü bezi ile örtüp eşyalarınıza zarar gelmesini engelliyoruz.

Boya, Boyacı, Badana, Badanacı Fiyatları

Boya, Boyacı, Badana, Badanacı fiyatları kullanılacak ürünlere ve yapılacak uygulamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Boya, Boyacı, Badana, Badanacı fiyatı almak için irtibat numaralarımızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.


Instagram  Facebook  Twitter  Pinterest  Tumblr