Çatı Ustası

Çatıcı, Çatı Ustası, Çatı Aktarma, Çatı Tadilat, Çatı Tamirat, Çatı İzolasyon Ustası

İstanbul Anadolu Yakası
Çatıcı, Çatı Ustası, Çatı Aktarma, Çatı Tadilat, Çatı Tamirat, Çatı İzolasyon Ustası

Ahşap, şıngıl, membran, kiremit çatı yapımı, pergole, kamelya, treas çatısı yapımı v.s. en güvenilir ve kaliteli çatılar için bize ulaşın

Sıfır Çatı Yapımı

Modern ahşap çatılar çoğunlukla ortak kirişleri ile birlikte veya tutturulmuş ahşap prefabrike kirişlerin çiftleri çerçeveli truss bağlantı plakaları . Kalas ve tarihi binalar anapara kirişleri veya çerçeveli olabilir ahşap çatı makasları .

Kiremit Aktarma

Kiremit aktarma günümüzde Avrupa' da olduğu gibi ülkemizde’de kiremit aktarma uygulaması yapılmaktadır. Kiremit Aktarma mevcut çatı üstündeki çatı kapatma örtüsüdür. Yağmur, güneş, kar, şartları belirli bir zaman sonra kiremitin ömrünü azaltmaktadır. Kiremit gizli oluk toz, yaprak, vs. dolmaktadır.

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma, çatı onarımı, çatı tadilatı olarakta bilinen kiremit çatı tamiratı ve çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır. Bu tamirat işleminde çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi ve izole edilmesi, çatı karkası onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir.

Çatı İzolasyon

Evlerimizi ısıtmak kadar, sağladığımız ısıyı korumak için izolasyon yaptırmak da bir zorunluluktur. Çünkü yaşam mekanlarımızı sıcak tutmak için sıcaklığın dışarı sızmasını engellememiz gerekir. Dışarıdaki soğuk havanın içeri girmesini de engellemek için bazı işlemler yapmak veya yaptırmak gerekir.

Çatı Kurulum, Yalıtım, Aktarma İşlerimiz

- Çatı Yapım, Kurulum Ustası,

- Çatı Tadilat, Onarım Ustası,

- Çatı İzolasyon, Yalıtım Ustası,

- Çatı Membran Yalıtım Ustası,

- Çatı Kiremit Aktarma Ustası,

- Çatı Yenileme Ustası,

- Çatı Oluk, Dere, Baca Ustası,

- Şıngıl Çatı Ustası

- Onduline Çatı Ustası,

- Kiremit Çatı Ustası,

- Ahşap Çatı Ustası,

- Trapez Çatı Ustası,

- Pergole, Sundurma Çatı Ustası,

- Sandwich Panel Çatı Ustası,

- Demir Konstrüksiyon Çatı Ustası

Çatı Kurulum, Çatı Aktarma, Çatı Tadilat, Çatı Tamirat, Çatı İzolasyon Fiyatları

Çatı Kurulum, Çatı Aktarma, Çatı Tadilat, Çatı Tamirat, Çatı İzolasyon fiyatları kullanılacak ürünlere ve yapılacak uygulamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Çatı Kurulum, Çatı Aktarma, Çatı Tadilat, Çatı Tamirat, Çatı İzolasyon fiyatı almak için irtibat numaralarımızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.


Instagram  Facebook  Twitter  Pinterest  Tumblr