Fayans Ustası

Fayans, Seramik, Çini, Kalebodur Döşeme Ustası

İstanbul Anadolu Yakası
Fayans, Fayansçı, Seramik, Çini, Kalebodur Döşeme Ustası

Fayans ve seramik daha çok suyun kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü sağlar. Fayans ve seramik banyolarımızın ve mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biridir. Her geçen gün yeni modeller çıkmaktadır. Evinize ya da işyerinize en uygun seramik seçiminde yardımcı oluyoruz.

Eski model fayans çeşitlerini bir kenara bırakın aynı fiyatlarla alabileceğiniz bir çok modeller bulunmaktadır. Tabi fayans seçimiyle iş bitmiyor en güzel en kaliteli fayansı da alsanız katalogda baktığınız gibi duvarda durmuyor. İyi bir usta seçimi ile hayal ettiğiniz banyo ve mutfaklara sahip olabilirsiniz.

Bina toplantı odaları, bodrum katı, bina giriş ve çıkışları gibi ıslak zeminlere yapılan fayans, kalebodur ve seramik uygulamaları, uygulanan zeminde hijyen ve estetiği bir arada sağlamaktadır. Uygulanacak zeminin alanına göre farklı büyüklüklerde seçilebilecek fayans ve seramik çeşitleri kaplandığı alanda kir tutmayan ve kolay temizlenebilir özelliğiyle bina içi temizlik işlerinizin daha kısa sürede bitmesini sağlarken şık bir görünüm yakalanmasına yardımcı olacaktır.

Devrantaş Yapı & Mimarlık firması olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile fayans, seramik, kalebodur, karo ve çini işlerinizi Kaliteden ödün vermeden yapıyoruz.

Fayansçı, Fayans Ustası, Fayans Döşeme Fiyatları

Fayansçı, Fayans Ustası, Fayans Döşeme fiyatları kullanılacak ürünlere ve yapılacak uygulamanın özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Fayansçı, Fayans Ustası, Fayans Döşeme fiyatı almak için irtibat numaralarımızdan ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.


Instagram  Facebook  Twitter  Pinterest  Tumblr